Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Lista godzin występów osób zakwalifikowanych do X edycji Międzywojewódzkiego Festiwalu Piosenki Angielskiej w Zaklikowie

Utworzono dnia 19.10.2020

Lista godzin występów osób zakwalifikowanych do X edycji Międzywojewódzkiego

Festiwalu Piosenki Angielskiej w Zaklikowie

I kategoria wiekowa

  1. Kołbuk Oliwia – PSP Rudnik Szlachecki – 10:00
  2. Sobotka Przemysław – PSP w Godziszowie – 10:05
  3. Zmysłowski Antoni – CK w Annopolu – 10:10

                                                           II kategoria wiekowa

  1. Czubacki Miłosz – CK w Annopolu – 10:35
  2. Dziewa Maja – PSP w Słodkowie Trzecim – 10:40
  3. Dalessio Gennaro – PSP w Białej Długiej  - 10:45
  4. Maziarz Andżelika – CK w Annopolu – 10:50
  5. Oszust Gabriela – GOK w Zaklikowie – 10:55
  6. Pęzioł Wiktoria – ZS im. Szarych Szeregów w Lipie – 11:00
  7. Suduł Olimpia – PSP w Krasieninie – 11: 05
  8. Suduł Patryk – PSP w Krasieninie – 11:10
  9. Sehala Anna – CK w Annopolu – 11:15
  10. Syroka Michał – Świetlica Środowiskowo Profilaktyczna w Zaklikowie - 11:20
  11. Turek Julia – ZS im.Szarych Szeregów w Lipie – 11: 25

                                                           III kategoria

  1. Flis Agnieszka – PSP w Chroczu – 11:45
  2. Janiszewska Victoria – ZS w Zdziechowicach – 11:50
  3. Garbacz Ewelina – PSP w Woli Rzeczyckiej – 11:55
  4. Luks Aneta – PSP w Stojeszynie Pierwszym – 12:00
  5. Michalczak Martyna –  ZS w Zdziechowicach – 12:05
  6. Muzyka Wiktoria – PSP w Krasieninie – 12:10
  7. Suchora Milena – PSP w Stojeszynie Pierwszym – 12: 15
  8. Wołoszyn Kinga – CKiP w Kraśniku – 12:20

IV kategoria

  1. Jocek Kacper – SLO w Stalowej Woli - 12:45
  2. Kułaga Andżelika – LO im. KEN w Stalowej Woli – 12:50
  3. Kuraś Karolina- SLO w Stalowej Woli – 12:55
  4. Małek Aleksandra – LO w Janowie Lubelskim – 13:00
  5. Pietrzyk Martyna – II LO im. Mikołaja Reja w Kraśniku – 13:05
  6. Rycerz Emila - II LO im. Mikołaja Reja w Kraśniku – 13:10
  7. Siek  Natalia – SDK w Stalowej Woli – 13:15
  8. Walczyk Aleksandra – SDK w Stalowej Woli – 13:20

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Wrzesień 2022
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Facebook - GOK

Facebook - GBP