Wyniki konkursu Kartka Bożonarodzeniowa 2020
Protokół z posiedzenia komisji konkursowej gminnego konkursu plastycznego „Kartka Bożonarodzeniowa 2020” z dnia 22.12.2020r.
Celem konkursu skierowanego do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych w gminie Zaklików było pogłębienie wiedzy na temat tradycji i zwyczajów związanych ze Świętami Bożego Narodzenia, rozwijanie wyobraźni oraz umiejętności w wypowiedzi artystycznej, poszerzenie wiadomości na temat technik plastycznych oraz prezentacja talentów plastycznych.
Na konkurs wpłynęło 113 prac.
Termin składania prac: 18.12.2020r.
Komisja wyróżniła oraz nagrodziła prace w następujących kategoriach wiekowych:
- Klasy I – III Szkoły Podstawowej
I miejsce – Aleksandra Łukasik – kl. III Szkoła Podstawowa w Zdziechowicach
II miejsce – Emilia Janik – kl. I Szkoła Podstawowa w Zdziechowicach
II miejsce – Filip Karbarz – kl. I Szkoła Podstawowa w Zdziechowicach
III miejsce – Natalia Samborska – kl. I Szkoła Podstawowa w Zdziechowicach
III miejsce – Marek Pełka – kl. II a Szkoła Podstawowa w Zaklikowie
Wyróżnienia:
Nicola Janiszewska – kl. II Szkoła Podstawowa w Zdziechowicach
Zuzanna Drop – kl. III b Szkoła Podstawowa w Zaklikowie
Tymoteusz Bryła – kl. II a Szkoła Podstawowa w Zaklikowie
Dawid Sudoł – kl. I Szkoła Podstawowa w Zaklikowie
Maja Brankiewicz – kl. I Szkoła Podstawowa w Zdziechowicach
Franciszek Wołoszyn – kl.II Szkoła Podstawowa w Lipie
Oliwia Gremska – kl.I Szkoła Podstawowa w Zdziechowicach
Lena Strug – kl. II a Szkoła Podstawowa w Zaklikowie
- Klasy IV – V Szkoły Podstawowej
I miejsce – Oliwia Brankiewicz – kl. IV Szkoła Podstawowa w Zdziechowicach
I miejsce – Przemysław Pęzioł – kl. V Szkoła Podstawowa w Zdziechowicach
II miejsce – Kamil Reichert kl. IV Szkoła Podstawowa w Lipie
II miejsce – Szymon Szabat kl. IV Szkoła Podstawowa w Zaklikowie
III miejsce – Marcel Wołoszyn kl. IV Szkoła Podstawowa w Lipie
III miejsce – Julia Burek kl. IV Szkoła Podstawowa w Zdziechowicach
Wyróżnienia:
Marysia Pawusiak – kl. IV b Szkoła Podstawowa w Zaklikowie
Wiktoria Pęzioł - kl. IV Szkoła Podstawowa w Lipie
Amanda Pachla – kl. IV Szkoła Podstawowa w Zdziechowicach
Szymon Januszko – kl. IV b Szkoła Podstawowa w Lipie
Michał Stefaniak – kl. V Szkoła Podstawowa w Zaklikowie
Gabriela Zegzuła – kl. IV Szkoła Podstawowa w Zdziechowicach
- Klasy V – VI Szkoły Podstawowej
I miejsce – Wiktoria Gąska kl. VII Szkoła Podstawowa w Zdziechowicach
II miejsce – Dominika Sekulska kl. VI c Szkoła Podstawowa w Zaklikowie
II miejsce – Sandra Szabat kl. VII Szkoła Podstawowa w Zaklikowie
III miejsce – Julia Janik kl. VII a Szkoła Podstawowa w Zdziechowicach
III miejsce – Izabela Kozik kl. VI b Szkoła Podstawowa w Zaklikowie
Wyróżnienia:
Dawid Pelc – kl. VI b Szkoła Podstawowa w Zaklikowie
Jakub Różyło – kl. VI b Szkoła Podstawowa w Lipie
Adrian Wojniak – kl. VI a Szkoła Podstawowa w Lipie
Patryk Zarębski – kl. VII b Szkoła Podstawowa w Zdziechowicach
Marcel Krakowski – kl. VI Szkoła Podstawowa w Lipie
Nagrody będzie można odebrać od 18.01.2021r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Zaklikowie.